Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Promocja

Wszystkie produkty w promocji

Najczęściej Kupowane

Wszystkie bestsellery

Program żywienia HRS Feed by Blattin realizowany jest oparciu o najnowszą wiedzę naukową z zakresu dietetyki koni i najlepsze pasze niemieckich producentów marek takich  jak: Höveler, Derby, Natures' Best oraz pasze wyprodukowane w naszym zakładzie produkcyjnym w Polsce.

Pomocą w doborze pasz i ustaleniu diet dla koni zajmują się nasi doradcy i dietetycy:

Dariusz Świderski
Tel. +48 795 512 533
dswiderski@hoeveler.pl

Sklep internetowy

Magazyn Główny

Województwa:

Opolskie, Śląskie

Katarzyna Basinska-Dolny
Tel. +48 698 055 552
kdolny@hoeveler.pl

Polska Centralna

Województwa:

Mazowieckie, Łódzkie

Natalia Grzelak
Tel. +48 884 205 802
ngrzelak@hoeveler.pl

Polska Południowo-Zachodnia

Województwa:

Dolnośląskie, Wielkopolskie,  Lubuskie, 

Eliza Golc-Murawska
Tel. +48 602 643 877
egolc@hoeveler.pl

Polska Północno-Wschodnia

Województwa:

Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie

Mariola Falkowska
Tel. +48 660 613 341
mfalkowska@hoeveler.pl

Polska Południowo-Wschodnia

Województwa:

Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Lubelskie

Anna Tymczyszyn
Tel. +48 787097705
atymczyszyn@hoeveler.pl

Polska Północno-Wschodnia

Województwa:

Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie

Martyna Wieliczko
Tel. +48 882 435 882
mwieliczko@hoeveler.pl

URLOP